Żelazko przeciwzmarszczkowe

ZAAWANSOWANE WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK
Żelazko Przeciwzmarszczkowe to ultra-nowoczesny zabieg który dzięki swojej skuteczności zyskał renomę Klientów. Dzięki jednoczesnemu oddziaływaniu zaawansowanych metod Żelazko Przeciwzmarszczkowe skutecznie pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, skutecznie przeciwdziała efektom starzenia oraz pozwala szybo uzyskać optymalne rezultaty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

JAK STARZEJE SIĘ SKÓRA?
Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną, a na powierzchni cery pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają coraz mniejszą masę, w związku z tym skóra twarzy zaczyna powoli, ale systematycznie wiotczeć. Kremy nie oddziałują na tkankę mięśniową, dlatego zabiegi kosmetyczne, które aktywnie wzmacniają mięśnie, stają nie nieodzowne. Najlepszym rozwiązaniem jest Żelazko Przeciwzmarszczkowe.

NA CZYM POLEGA PODWÓJNE DZIAŁANIE VACU ELECTRO?
Przy pomocy unikalnej głowicy VacuElectro to zaawansowany masaż twarzy różnymi technikami, które skutecznie pobudzają procesy regeneracyjne skóry i mięśni.
Jednoczesne zastosowanie masażu vacum oraz stymulacji TENS:
– zwiększa skuteczność zabiegów
– pozwala w krótkim czasie uzyskać doskonałe efekty
– oddziałuje wielokierunkowo na tkanki
– oszczędza czas: dwie metody stosowane w tym samym czasie skracają czas zabiegów
– pozwala wykonać skuteczne terapie przeciwzmarszczkowe

NA CZYM POLEGA MASAŻ VACUM?
Masaż vacum efektywnie stymuluje pracę układu limfatycznego i cyrkulację krwi wpływając na poprawę metabolizmu w miejscu poddanym zabiegowi. Masaż vacum aktywizuje metabolizm komórkowy oraz pomaga skuteczniej „organizować się” komórkom, zwiększa ukrwienie tkanek, lepiej dotlenia komórki skóry oraz optymalizuje przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry, dzięki czemu:
– działa ujędrniająco
– eliminuje toksyny
– poprawia ogólną kondycję skóry

NA CZYM POLEGA ELEKTROSTYMULACJA TENS?
Elektrostymulacja TENS to sprawdzona metoda łagodzenia bólu oraz leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów stosowana od lat w profesjonalnej fizykoterapii. Dzięki swojej efektywności elektrostymulacja TENS wykorzystana w Żelazku Przeciwzmarszczkowym doskonale sprawdza się także w kosmetologii, ponieważ:
– wzmacnia mięśnie twarzy i klatki piersiowej, a tym samym zwiększa masę mięśniową poprawiając napięcie skóry oraz wygładzając zmarszczki
– dzięki szybkiej mikropulsacji stymuluje zakończenia nerwowe i pobudza mięśnie do pracy, a tym samym je regeneruje
– zmniejsza uczucie napięcia mięśni i skóry i poprawia jej elastyczność
– skutecznie dotlenia i przyspiesza krążenie krwi
– seria zabiegów zapewnia efekt liftingujący i modelujący twarz

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWECena
Zabieg stymulujący produkcję elastyny i kolagenu, poprawiający owal twarzy120 złZobacz opisKUP BON