Zabiegi Dermalogica

Marka ta jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Kosmetyki dermalogica są owocem wieloletnich badań zespołu amerykańskich naukowców. Powstają z najlepszych na świecie składników pochodzenia roślinnego oraz zaawansowanych składników biotechnologicznych. Dzięki zainwestowaniu ogromnych środków w badania i rozwój nowych technologii od lat wyznaczają standardy jakości na rynku dermokosmetyków profesjonalnych. Dermalogica każdego roku wprowadza na rynek innowacyjne formuły, będące wcieleniem najnowszych osiągnięć nauki.

Face Mapping i „zabiegi na receptę”
Dermalogica nie posiada standardowej oferty pielęgnacyjnej. Każda jest planowana i tworzona indywidualnie dla klienta pod kątem specyficznych problemów jego skóry. Podstawą do opracowania specjalistycznej terapii jest profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping, która umożliwia szczegółowe rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Opracowanie mapy twarzy klienta pozwala na stworzenie kuracji trafiającej w sedno potrzeb skóry. Dzięki ukierunkowaniu zabiegu na konkretne problemy i wybrane cele pielęgnacyjne, osiągamy doskonałe, widoczne i trwałe efekty.
Najnowsze receptury zawarte w systemach pielęgnacyjnych, przekładają się na wyjątkową skuteczność i precyzję .

Szereg istotnych szczegółów tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, towarzyszącą klientowi, która oddaje swoją skórę w ręce wykwalifikowanego specjalisty.
Już od samego początku każdy krok terapii jest dopasowywany do wymagań skóry klientki. Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza Face Mapping, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry. Mapa Twarzy na 14 stref – na jej podstawie klient może dowiedzieć się wiele na temat swojej twarzy, poznać ewentualne przyczyny problemów, występujących na skórze oraz uzyskać cenne wskazówki na temat pielęgnacji.

Istotnym elementem kuracji dermalogica jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu terapeuta dermalogica opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji, polecając preparaty pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.

MEDIBAC CLEARING TREATMENT
Terapia Medibac to pierwsza profesjonalna kuracja zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób dorosłych z trądzikiem pospolitym. Każdy produkt wchodzący w skład systemu MediBac zawiera unikalną kompozycję substancji o działaniu oczyszczającym, kojącym i regenerującym by jak najskuteczniej walczyć z trądzikiem zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry.

MEDIBAC CLEARING TREATMENT LIGHT
Zabieg oczyszczający z oczyszczaniem manualnym jest skierowany dla osób posiadających skórę problematyczną, zanieczyszczoną, trądzikową. Skutecznie redukuje zmiany skórne, oczyszcza i rewitalizuje skórę. Substancje aktywne zawarte w kosmetykach hamują rozwój bakterii a także łagodzą stany zapalne.

POWER EXFOLIATING TREATMENT
Intensywna terapia złuszczająca projektowana indywidualnie pod kątem wymagań skóry każdego klienta. Zabieg o działaniu silnie stymulującym, zwiększa napięcie tkankowe rozświetla oraz wygładza skórę stymulując do produkcji kolagen i elastynę odwraca skutki przedwczesnego starzenia. Bogactwo ekstraktów roślinnych i substancji aktywnych koi zapewniając skórze optymalne zdrowie.

MULIVITAMIN SKIN TREATMENT
Zabieg intensywnie nawilżający opracowany na potrzeby skóry odwodnionej, uszkodzonej przez słońce. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje skórę oraz poprawia funkcjonowanie jej naturalnej bariery ochronnej. Jest to połączenie złuszczających hydroksykwasów, witamin, naturalnych ekstraktów roślinnych oraz energetyzujących technik masażu Dermalogica. Złuszczenie nadmiaru martwych komórek pozwala na lepsze wchłonięcie substancji aktywnych, stymuluje produkcję młodych, w pełni nawilżonych komórek, dzięki czemu skóra jest nawodniona, elastyczna, wspaniale wygładzona i odświeżona.

TERAPIA ULTRACALMING
Zabieg łagodząco kojący przeznaczony dla osób posiadających skórę wrażliwą, atopową. Działa jak kompres dla skóry podrażnionej, dzięki wyselekcjonowanym substancjom aktywnym łagodzi świąd i suchość skóry jak również „uspokaja” skóry naczyniowe i z trądzikiem różowatym .

TERAPIA AGE SMART
Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta o system innowacyjnych produktów stworzonych na podstawie zaawansowanych badań, skupionych na kontroli reakcji biochemicznych, które prowadzą do starzenia się tkanek. Widocznie wygładza, rozświetla i odżywia skórę zwiększając jej napięcie tkankowe.

AGE SMART POWER REGENERATION TREATMENT
Zabieg intensywnie regenerujący, uaktywnia przemiany komórkowe i wygładza  zmarszczki. Składniki aktywne o ukierunkowanym działaniu sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, gładka, napięta i widocznie odświeżona. Zabieg przyspiesza proces regeneracji skóry.

EXCLUSIVE CONTOUR TREATMENT
Luksusowy zabieg poprawiający owal twarzy połączony z 20 min. żelazkiem przeciwzmarszczkowym. Celem tej terapii jest odnowa powierzchni skóry, wygładzenie zmarszczek oraz poprawa napięcia tkankowego i korekta owalu twarzy. Specjalistyczne receptury, oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie efektywnie poprawiają owal twarzy, zwiększając napięcie tkankowe. Bogactwo silnie nawilżających i odżywczych substancji, zawartych w preparatach kończących zabieg nadaje skórze gładkość i jedwabistość, chroniąc ją jednocześnie przed szkodliwym wpływem środowiska.

PROFESIONAL EXPERT STRENGHT ION ACTIVE SYSTEM
Zabieg ten łączy sztukę indywidualizacji z nauka jonizacji by zwiększyć wydajność preparatu, a tym samym zapewnić skórze zdrowie. Ion Active System współpracuje z naturalną biologią skóry, gwarantując spektakularne efekty. Każdy zabieg jest całkowicie spersonalizowany zgodnie z zaleceniami wynikającymi z przeprowadzonej analizy skóry.

Dostępne koncentraty obejmują:
Retinol 1% IonActive, który ujędrnia i redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry
Hyaluronic Acid IonActive, który przynosi ulgę odpownionej i wrażliwej skórze
Oligopeptide IonActive, który zmniejsza przebarwienia oraz wyrównuje koloryt skóry
Niacinamide IonActive, który kontroluje i zapobiega występowaniu trądziku u osób dorosłych
Na wybrany koncentrat IonActive aplikuje się wartwowo jeden z dwóch Gelloidów do stosowania ze światłem LED: ExoThermal Gelloid lub AndoThermal Gelloid, które wywołują reakcję egzo- lub endotermiczną.