Termolifting Soprano Ice Platinum

Termolifting to zabieg, który poprawia elastyczność skóry twarzy oraz całego ciała. Emitowana podczerwień powoduje spłycenie zmarszczek lub ich całkowite wyeliminowanie.
Termolifting jest bardzo szybkim i niemal bezbolesnym zabiegiem. Nie wymaga znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z pacjentem, mająca na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu.
Głowica NIR emituje promieniowanie podczerwone. Odpowiednio dobrana długość fali wpływa na podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co w efekcie powoduje ich skurczenie. Dzięki temu, skóra staje się napięta i dużo młodsza.

Wskazania do termoliftingu NIR:

  • zniwelowanie niejędrnych obszarów skóry, poprawa konturu twarzy, opadające policzki,
  • polecany szczególnie kobietom po ciąży lub osobom, które zrzuciły dużą ilość kilogramów,
  • likwidacja nadmiernej wiotkości ramion,
  • ujędrnienie zewnętrznej jak i wewnętrznej strony ud oraz okolic kolan.

Wygląd skóry po zabiegu:

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. W trakcie wykonywania zabiegu, system chłodzący chroni skórę przed poparzeniem, dlatego zabieg nie wiąże się z dyskomfortem.
Po zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Mogą występować jedynie lekkie zaczerwienienia wokół miejsca, które jest poddawane zabiegowi.
Zabieg termoliftingu trwa od 30 do 60 minut w zależności od obszaru ciała, na którym jest przeprowadzany.
Osoby w wieku 25 – 35 lat mogą wykonać 1 profilaktyczny zabieg, a osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię około 4-6 zabiegów (pierwsze 2 zabiegi należy wykonać w odstępach co 2 tygodnie, kolejne 2 zabiegi co 3 tygodnie, a pozostałe co 8 tygodni).

Termolifting
Owal + szyja550 złZobacz opisKUP BON
Owal + szyja + dekolt650 złKUP BON