Pielęgnacja dłoni i stóp

Dłonie i stopy są bardzo ważnym elementem urody. Mówimy często, że dłoń to wizytówka człowieka i świadectwo jego kultury osobistej. Wypielęgnowane, zdrowe dłonie i stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale również ważnym elementem urody. Dlatego warto otoczyć je szczególną troską i wykonać fachowy manicure i pedicure.

MANICURE/PEDICURE KLASYCZNY
Podczas zabiegu specjalista ocenia stan skóry i paznokci, po czym zaleca odpowiednią metodę manicure lub pedicure, biologiczną lub mechaniczną. Zabieg nadaje paznokciom oraz ich okolicom estetyczny i zadbany wygląd poprzez oczyszczenie, nadanie odpowiedniego kształtu a na koniec pożądanego koloru paznokci spośród szerokiej palety najmodniejszych lakierów. Dzięki zabiegom pedicure Twoje stopy będą gładkie, miękkie i odpowiednio nawilżone. Oba zabiegi można zakończyć malowaniem wzmacniającą odżywką, ulubionym kolorem.

MANICURE/PEDICURE SPA
Rozwinięciem klasycznego manicure i pedicure jest zabieg SPA, na który dodatkowo składa się peeling dłoni lub stóp, ich masaż oraz nałożenie maski pielęgnacyjnej wraz z otuleniem ciepłymi rękawicami lub skarpetami. Zabieg SPA bardzo delikatnie złuszcza i reguluje proces rogowacenia naskórka, zmiękcza i poprawia nawilżenie skóry. Jest on polecany szczególnie zimą, gdy skóra dłoni narażona jest na zmiany atmosferyczne i mróz, a skóra stóp ciągle zamknięta w nieprzewiewnym obuwiu szybciej wysycha i rogowacieje.

MANICURE / PEDICURE HYBRYDOWY
Manicure czy pedicure  hybrydowy jest zdrowszą i tańszą alternatywą paznokci żelowych, nie niszczy płytki paznokciowej i kosztuje mniej niż nałożenie tipsów. Jest mniej czasochłonny, idealny na urlop czy wyjazd służbowy. Nowość tkwi w preparacie, którym malujemy paznokcie. Jest to coś pośredniego pomiędzy żelem a lakierem do paznokci. W pierwszej kolejności nakładana jest baza na paznokieć potem dwie  bardzo cienkie warstwy lakieru kolorowego utwardzanego pod lampą a na końcu nakładany preparat nabłyszczający. Dzięki utwardzeniu pod lampą lakierożel jest trwalszy, odporniejszy na ścieranie niż zwykły lakier kolorowy. Paznokcie są lśniące, mocniejsze a lakier nie odpryskuje i nie robi się matowy.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ:
Zabieg kosmetyczny paznokci nazywany inaczej modelowaniem paznokci metodą światłoutwardzalną, gdyż używa się lampy UV do utrwalenia żelu. Paznokcie żelowe do złudzenia przypominają te prawdziwe, dlatego też wybierane są często przez panie ceniące motywy delikatne, niewyzywające, subtelne. Żel może być nakładany na naturalną płytkę paznokcia lub też na specjalnej formie, dzięki czemu możemy przedłużyć paznokcia.

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ AKRYLOWĄ:
Paznokcie akrylowe to naturalne paznokcie przedłużone za pomocą utwardzonego akrylu. Jest to proszek, który samoistnie się utwardza, daje również możliwość wymodelowania paznokci i nadania im pożądanego kształtu. Manicure akrylowy jest niezwykle trwały i mocny, dlatego polecany jest także osobom, które mają cienkie lub łamliwe paznokcie. Akryl ukryje również niedoskonałości paznokcia – odkształconą i nierówną płytkę, ślady po obgryzaniu. Akryl można usunąć z paznokci w dowolnym momencie.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE I STOPY
Kompleksowa pielęgnacja dłoni i stóp połączona z kąpielą w rozgrzanej płynnej parafinie zawierającej naturalne substancje odżywcze. Masaż relaksacyjny na delikatnym złuszczającym kremie, który dostarcza głębszym warstwom liczne substancje nawilżająco-odżywcze. Natomiast maska odżywcza sprawia, iż wszystkie preparaty nałożone na skórę przed kąpielą parafinową działają skutecznie, dzięki czemu skóra staje się aksamitnie gładka i przyjemna w dotyku.

Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure

Manicure
Klasyczny80 złZobacz opisKUP BON
Hybrydowy120 złZobacz opisKUP BON
Hybrydowy z nadbudową paznokcia150 złZobacz opisKUP BON
Męski60 złZobacz opisKUP BON
Przedłużanie paznokci180 złZobacz opisKUB BON
Uzupełnienie paznokci do 4 tyg.150 złKUP BON

Pedicure

PedicureZobacz opis
Klasyczny120 złKUP BON
Hybrydowy160 złKUP BON
Męski110 złKUP BON
Inne
Zdjęcie paznokci50 zł
Zdobienie paznokci / wzornictwo10 - 50 zł
Parafina50 zł