Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to rewelacyjny sposób na pozbycie się nadmiaru owłosienia na dłuższy okres czasu. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a efekty są natychmiastowe. W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości woskach i produktach hiszpańskiej marki Depileve, znanej i cenionej na całym świecie. Dbamy o odpowiednie przygotowanie do zabiegu i pielęgnację po depilacji, co daje najwyższy komfort i bezpieczeństwo naszym klientkom i klientom.

Depilujemy całe ciało, a rodzaj wosku dobieramy odpowiednio do depilowanego obszaru i rodzaju skóry. Depilację okolic wrażliwych takich jak pachy i bikini wykonujemy woskiem twardym, który nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosa, co zmniejsza podrażnienie i chwyta już 3-4 mm włoski. Efekty zabiegu utrzymują się 3-4 tygodnie.

Jak przygotować się do depilacji woskiem?

  • dzień przed wykonaj peeling, aby złuszczyć martwy naskórek i ułatwić usunięcie włosów
  • w dzień zabiegu nie smaruj skóry oliwkami i tłustymi balsamami lub kremami, ponieważ wosk będzie trudno przylegał do włosków
  • 2-3 dni przed nie opalaj się na słońcu i solarium
  • przed zabiegiem nie korzystaj z sauny

Kosmetolog może odmówić depilacji, jeśli zobaczy, że Twoja skóra jest podrażniona, naskórek zdarty, są widoczne zmiany lub włosy nie osiągnęły odpowiedniej długości.

Przeciwwskazaniem do depilacji są żylaki i popękane naczynka.

Depilacja woskiemZobacz opis
Wąsik / broda / uszy / nos/ baczki/ brwi30 złKUP BON
Pachy70 złKUP BON