Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to rewelacyjny sposób na pozbycie się nadmiaru owłosienia na dłuższy okres czasu. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a efekty są natychmiastowe. W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości woskach i produktach hiszpańskiej marki Depileve, znanej i cenionej na całym świecie. Dbamy o odpowiednie przygotowanie do zabiegu i pielęgnację po depilacji, co daje najwyższy komfort i bezpieczeństwo naszym klientkom i klientom.

Depilujemy całe ciało, a rodzaj wosku dobieramy odpowiednio do depilowanego obszaru i rodzaju skóry. Depilację okolic wrażliwych takich jak pachy i bikini wykonujemy woskiem twardym, który nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosa, co zmniejsza podrażnienie i chwyta już 3-4 mm włoski. Efekty zabiegu utrzymują się 3-4 tygodnie.

Jak przygotować się do depilacji woskiem?

  • dzień przed wykonaj peeling, aby złuszczyć martwy naskórek i ułatwić usunięcie włosów
  • w dzień zabiegu nie smaruj skóry oliwkami i tłustymi balsamami lub kremami, ponieważ wosk będzie trudno przylegał do włosków
  • 2-3 dni przed nie opalaj się na słońcu i solarium
  • przed zabiegiem nie korzystaj z sauny

Kosmetolog może odmówić depilacji, jeśli zobaczy, że Twoja skóra jest podrażniona, naskórek zdarty, są widoczne zmiany lub włosy nie osiągnęły odpowiedniej długości.

Przeciwwskazaniem do depilacji są żylaki i popękane naczynka.

Depilacja woskiemZobacz opis
Wąsik / broda / Uszy / nos20 złKUP BON
Pachy50 złKUP BON
Plecy / Tors120 złKUP BON
Przedramiona60 złKUP BON
Całe ręce80 złKUP BON
Okolice bikini80 złKUP BON
Bikini brazylijskie (głębokie)120 złKUP BON
Bikini hollywoodzkie (całkowite)130 złKUP BON
Łydki70 złKUP BON
Całe nogi120 złKUP BON