Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum

Depilacja laserowa w Gdańsku

Depilacja laserowa w naszym salonie w Gdańsku wykonywana jest przy użyciu najnowszego urządzenia Soprano Ice Platinum. Ten laser wyróżnia się tym, że emituje trzy wiązki laserowe w jednym strzale (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM), gdzie zazwyczaj w innych laserach jest tylko jedna wiązka.

Dzięki trzem wiązkom laserowym możemy skuteczniej wykonać depilację i trwale usunąć owłosienie. Dioda wychwytuje ciemny włos, aleksandryt jaśniejsze włoski, a ND YAG głębsze włosy (tam gdzie cebulka jest głębiej). Dodatkowy atut trzech wiązek to brak ryzyka poparzenia. Zastosowana głowica chłodzącą daje większy komfort podczas zabiegu. Przykładając głowice chłodzimy obszar skóry, a cała energia idzie w głąb skóry do cebulki włosa.

depilacja laserowa - soprano ice

Depilacja laserowa – ceny

Ceny zabiegu uzależnione są od obszaru ciała i zaczynają się już o 99 zł.

W naszym salonie w Gdańsku zawsze pierwszy zabieg jest ze zniżką 50%, kolejne cztery są pełnopłatne i od szóstego każdy kolejny ze zniżką -20%.

Zobacz pełny cennik

Efekty depilacji laserowej

Do pełnego efektu depilacji laserowej potrzebnych jest między 6 a 10 zabiegów ponieważ laser działa tylko w podczas intensywnej fazy wzrostu włosa (tzw. faza anagen). W danym momencie przeważnie mamy tylko 20% włosów w tej fazie dlatego musimy powtarzać zabieg do momentu wychwycenia wszystkich włosów.

W zależności od tego czy robimy twarz czy ciało odstępy między zabiegami wynoszą 4-6 tygodni (twarz) i 6-8 tygodni (ciało). Krótsze odstępy nie dadzą optymalnego efektu zabiegu.

Przygotowania do depilacji laserowej

Zabieg wykonujemy najlepiej w okresie zimowym za względy na konieczność ochrony przed słońcem miejsc poddanym zabiegowi. Zakryte partie ciała takie jak pachy, bikini mogą być wykonywane również latem.

Zarówno przed zabiegiem jak i po, przez okres miesiąca należy unikać słońca. Skóra nie może być opalana. To bardzo ważne zalecenie. Nie należy także używać w tym czasie peelingów chemicznych i żadnych agresywnych kosmetyków które mogą podrażnić skórę na obszarze poddawanym depilacji.

Na zabieg depilacji laserowej zawsze przychodzimy z ogolonym obszarem zabiegowym. To bardzo ważne, żeby włosy nie wystawały ponad skórę bo nie będzie efektu, a sam zabieg będzie bardziej bolesny. Tuż przed zabiegiem golimy obszar najlepiej pod włos i przychodzimy z gładka skórą.

Miesiąc przed zabiegiem nie wyrywamy włosów, nie używamy wosku itp. tylko golimy maszynką.