BioRePeel

BioRePeel to peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry. Podczas kontaktu preparatu ze skórą dochodzi do denaturacji białek zewnętrznej warstwy skóry. Główne obszary zabiegowe to twarz, szyja i dekolt, jak również dłonie, ramiona, łokcie, kolana, pośladki.
BioRePeel to zabieg całoroczny, mało inwazyjny, bezbolesny, bez efektu złuszczania, bez okresu rekonwalescencji i dla osób w każdym wieku. Jedynie przy wrażliwych skórach może być odczuwalne lekkie pieczenie. Dla spotęgowania dzialania peelingu można połączyć go z mezoterapią mikroigłową.

Skład: TCA 35%, kwas laktobionowy, salicylowy, winowy, cytrynowy, aminokwasy (glicyna, prolina, hydroksyprolina,arginina), wit. C i B2, GABA (składnik liftingujący).

Efekty zabiegu:

  • Zmniejszenie przebarwień,
  • Wyrównanie kolorytu,
  • Spłycenie blizn,
  • Zmniejszenie ilości zmarszczek,
  • Napięcie i nieujędrnienie skóry

Bardziej spektakularne efekty można uzyskać wykonując serię BioRePeel z mezoterapią mikroigłową. Rekomendujemy 4-6 zabiegów wykonywanych co 2-3 tygodnie. Liczba zabiegów zależy od typu skóry oraz zdiagnozowanego wskazania i ustalana jest podczas konsultacji przez kosmetologa.