Zjazd Instruktorek Secret Lashes 2022

15 Urodziny Secret Avenue

Spotkanie świąteczne pracowników

Beauty Day na oddziale hematologii onkologicznej

30.07.2021 W Klinice Pediatrii Hematologii i Onkologii UCK w Gdańsku odbył się w Beauty Day, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć.

CHWILA NORMALNOŚCI 

Mamy, które na co dzień spędzają czas z chorymi pociechami, na moment mogły się oderwać od szpitalnego łóżka i oddać zabiegom pielęgnacyjnym: masaż dłoni, henna i regulacja brwi oraz „szybkie czesanie”.
Takie działania mają moc terapeutyczną. To jest czas, w którym zapominamy, że jesteśmy w szpitalu. Jesteśmy w innym miejscu z naszymi myślami -powiedziała jedna z mam.

Nasze stanowisko Secret Avenue ku naszemu zdziwieniu odwiedziły także młode pacjentki, dla których była to również atrakcja.
Możliwość skorzystania z krótkich zabiegów pielęgnacyjnych odmieniła monotonność jaka panuje na co dzień w szpitalu i przypomniała o świecie, który czeka za drzwiami szpitala,do którego młodzi pacjenci pragną jak najszybciej wrócić.
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zjazd instruktorek Secret Lashes

We wrześniu zorganizowaliśmy  w Gdańsku ogólnopolski zjazd instruktorek  marki Secret Lahses.

Spotkanie z Kingą Kortą


Spotkanie z Kingą Kortą w naszym Instytucie 25 stycznia 

Kochani, bardzo wszystkim dziękujemy za przybycie i cudowną atmosferę
Podczas spotkania uczestnicy mogli dowiedzieć się o nowych kosmetykach w naszym salonie, zdrowym stylu życia oraz zobaczyć pokazowy makijaż wykonany na naszej przepięknej modelce Olga Tarasiuk
HEALTHY DAY – catering dietetyczny przygotował dla nas przepyszny i zdrowy poczęstunek, za który bardzo dziękujemy . Takie chwilę zawsze nas cieszą i motywują do kolejnych działań .

Targi jesienne 2019

W tym roku można było nas zobaczyć podczas jesiennych targów:

Czytaj dalej

12 urodziny Secret Avenue

W sobotę 11 maja świętowaliśmy 12 urodzin Secret Avenue The Beauty Instytut w Gdańsku. Na uroczystość przybyło wiele znakomitych kobiet show-biznesu m.in. Izabela Kierznikiewicz, Olga Tarasiuk, Marzena Bielarz Miss Donatella oraz wiele zadowolonych klientek. Czytaj dalej