Załoga Secret Avenue

Anet Ania Gumennaya

Anet Ania Gumennaya

Kosmetolog, Menadżer Instytutu Urody Secret Avenue i Centrum szkoleniowego Secret Avenue Academy

Z wykształcenia pedagog muzyki, kulturologii, etyki i estetyki, ale zawodowo oddała się drugiej swojej pasji-kosmetyce. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki. Przez 10 lat prowadziła swój salon urody, dzięki czemu poznała problemy i potrzeby klientek. Od 3 lat związana z Secret Avenue. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a jej konikiem są zabiegi wyszczuplające na ciało oraz zabiegi anti age na twarz. Ania jest bardzo ciepłą osobą z pozytywną energią. Przy każdej okazji, ujawnia swój wielki talent do śpiewu, gra też na kilku instrumentach.

Karolina Kieszkowska

Karolina Kieszkowska

Kosmetolog

Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała już w trakcie trwania studiów licencjackich w jednym z trójmiejskich gabinetów. Nabyta praktyka pozwoliła na umiejętny i indywidualny dobór terapii. W trakcie studiów podnosiła swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach. Posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Praca jest również jej pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych.
Zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Na co dzień uwielbia spędzać czas z rodziną.

Magda Elbich

Magda Elbich

Kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.

Wiktoria Pachnik

Wiktoria Pachnik

Kosmetolog

Magister Kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Specjalistka z zakresu nowoczesnych terapii pielęgnacyjnych z uwzględnieniem technologii Hi-tech oraz medycznych peelingów chemicznych.
Wyznaje teorię indywidualnego podejścia do klienta co gwarantuje lepszą efektywność zabiegową.
Zawsze uśmiechnięta, otwarta przede wszystkim empatyczna, sprawiają że klientki czują się w jej rękach bezpiecznie.

Natalia Łozowska

Natalia Łozowska

Linergistka

Ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Doświadczenie w branży zaczęła zdobywać już podczas studiów. Z zamiłowania jest linergistką. Wykonuje makijaże permanentne brwi oraz ust jak również zajmuje się mikropigmentacją medyczną (brodawek piersiowych wraz z otoczką, pigmentacją skóry głowy, microneedling). Do wszystkich klientów od początku podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo.

Tatiana Dulińska - Bąk

Tatiana Dulińska - Bąk

Koordynator szkoleń Secret Academy

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji.
Swoją drogę w Secret Avenue rozpoczęła w 2016 roku jako kosmetolog. Obecnie jest koordynatorem szkoleń w Akademii Secret Avenue. Praca jest dla niej przyjemnością a zadowolenie kursantek daje ogromną satysfakcję. Prywatnie miłośniczka jazdy na nartach, nurkowania i gotowania choć najchętniej czas wolny spędza w gronie rodziny.