Załoga Secret Avenue

Sandra Ruszkowska

Sandra Ruszkowska

Menadżer Instytutu Urody Secret Avenue i Centrum szkoleniowego Secret Avenue Academy

Magister kosmetologii anti-aging. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania na kierunku Kosmetologii Bioestetycznej i Dietetyki oraz Biotechnologię na wydziale Chemii Politechniki Gdańskiej. Współtwórczyni ideologii Secret, autorytet w oczach Sekretek. Emaptyczna, przemiła, skromna. Mistrzyni organizacji z głową pełną pomysłów. Oddana całym sercem Secret Avenue oraz Secret Avenue Academy. Praca to jej życie, a kosmetologia to największa pasja. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch Pomeranianów, którym poświęca każdą wolną chwilę.

Alicja Kinder

Alicja Kinder

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia na kierunku kosmetologia. Swoją przygodę z kosmetologią rozpoczęła pare lat temu. Od samego początku prace w Secret Avenue objęła jako cel, który udało jej się osiągnąć. Swój zawód traktuje jako pasje oraz chęć do ciągłego rozwoju. Na codzień zawsze uśmiechnięta i pozytywna. Z łatwością nawiązuje nowe znajomosci dzięki czemu z przyjemnością przyjmuje każdą swoją klientkę.

Magda Elbich

Magda Elbich

Kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.

Marta Gryckiewicz-Kokot

Marta Gryckiewicz-Kokot

Koordynator/linergistka

Ukończyła studia na kierunkach Gospodarowanie Nieruchomościami i Zarządzanie Przedsiębiorstwem, ale zamiłowanie do piękna w każdej dziedzinie życia sprawiło, że swoje powołanie odnalazła w teamie Sekretek. Odpowiada za utrzymywanie płynności pracy firmy, koordynacje projektów, organizację czasu pracy pracowników, tworzenie i modyfikacje procedur operacyjnych, utrzymywanie relacji z klientami, rozwiązywanie sytuacji problemowych i ustalanie priorytetów. W 2019 roku z wyróżnieniem ukończyła szkolenia w Secret Avenue Academy i tym samym dołączyła do grona
linergistek Secret Avenue. Ceni sobie dobrą organizację czasu, zaangażowanie i kreatywność. Mogłaby bez końca rozmawiać o kosmetykach i makijażu. Prywatnie miłośniczka gór i Formuły 1. Największą wartością jest dla niej rodzina.

Dominika Gorczyńska

Dominika Gorczyńska

Stylistka rzęs

Dominika ukończyła szkołę TEB Edukacja na kierunku Technika usług kosmetycznych oraz dwa szkolenia, przeprowadzone w firmie Secret Lashes: EXPERT oraz Instruktorskie.
W swojej pracy stawia na naturę, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Lubi podążać za trendami i bardzo często wykorzystuje kreatywne pomysły w swojej pracy.
W wolnym czasie lubi malować oraz wyszukiwać oryginalnych produktów do aranżacji wnętrz.

Aleksandra Guzińska

Aleksandra Guzińska

Kosmetolog

Ola pracuje jako kosmetolog od 2014 roku. Zabiegi na twarz to jej konik. Po ukończeniu studiów poszerzyła swoją wiedzę dzięki licznym kursom m.in. z mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej. W Secret Avenue ma szereg możliwości, które są w stanie zredukować lub usunać problemy skórne z którymi boryka sie każda z nas. Cieszy się jeśli może komuś pomóc oraz sprawia jej to ogromną satysfakcję. Uwielbia moment pojawienia się uśmiechu na twarzy klientki, gdyż dzięki jej pomocy teraz lepiej czuje się w "swojej skórze". Każdą osobę traktuje indywidualnie i podchodzi do problemu holistycznie,gdyż skóra to lustro tego co dzieje się w naszym organizmie. Prywatnie uwielbia sport, zwierzęta, podróże oraz dobrą książkę.

Karolina Abramowicz- Pawlak

Karolina Abramowicz- Pawlak

Kierownik Recepcji

Z wykształcenia manager turystyki i hotelarstwa oraz PR-owiec.
Dzięki umiejętnościom nabytym podczas pracy w najlepszych trójmiejskich hotelach, współpraca z klientem nie ma dla niej tajemnic.
Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz telefoniczną i osobistą obsługą klienta. Wspiera cały zespół Secret Avenue w codziennej pracy.
Jej celem jest utrzymanie standardów jakości obsługi - zadowolenie i komfort klienta jest najlepszym wynagrodzeniem.
Wielbicielka dobrego stylu.
Prywatnie mama dwóch uroczych chłopców Adasia i Wiktora.

Anet Ania Gumennaya

Anet Ania Gumennaya

Kosmetolog

Z wykształcenia pedagog muzyki, kulturologii, etyki i estetyki, ale zawodowo oddała się drugiej swojej pasji-kosmetyce. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki. Przez 10 lat prowadziła swój salon urody, dzięki czemu poznała problemy i potrzeby klientek. Od 3 lat związana z Secret Avenue. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a jej konikiem są zabiegi wyszczuplające na ciało oraz zabiegi anti age na twarz. Ania jest bardzo ciepłą osobą z pozytywną energią. Przy każdej okazji, ujawnia swój wielki talent do śpiewu, gra też na kilku instrumentach.

Agnieszka Matwiejczyk

Agnieszka Matwiejczyk

Kosmetolog

Ukończyła studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, gdzie zdobyła tytuł magistra kosmetologii. Dzięki zdobytej specjalistycznej wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny wzbogaconej o doświadczenie doskonale potrafi dobrac zabieg do indywidualnych potrzeb klienta. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, ciało oraz epilacji laserowej.
Prywatnie uwielbia grać w siatkówkę oraz wędrować po górach.

Martyna Szmajda

Martyna Szmajda

Linergistka

Martyna jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. W Secret Avenue zajmuje się makijażem permanentnym i mikropigmentacją medyczną (m.in. pigmentacja skóry głowy, brodawek piersiowych wraz z otoczką, microneedling). Prowadzi szkolenia w Secret Avenue Academy, gdzie przekazuje wiedzę przyszłym linergistkom, kosmetyczkom i kosmetologom. Jej pasją jest jej praca, której nowości śledzi w czasie wolnym.

Oliwia Szczepanska

Oliwia Szczepanska

Stylistka rzęs

Studentka kosmetologii, od początku swojej przygody ze stylizacją rzęs związana z marka Secret Lashes. Z wyróżnieniem ukończyła wszystkie rodzaje szkoleń Secret Lashes, zdobywając tym uznanie szkoleniowców, którzy byli pod wrażeniem jej talentu. Najbardziej inspiruje ją precyzyjna rosyjska sztuka stylizacji rzęs. Uwielbia metody objętościowe, ale szczególne miejsce w jej sercu zajmuje metoda Kim Camelia. Jej prace charakteryzują się eleganckim biznesowym sznytem z nutą romantyzmu. Poza stylizacją rzęs, Oliwia interesuje się wizażem, ktory był drogowskazem do obrania jej drogi życiowej.

Dominika Brzezińska

Dominika Brzezińska

Kosmetolog

Dominika Brzezińska magister kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Prawdziwa pasjonatka, uwielbia holistycznie podchodzić do klienta i jego potrzeb. Wizyta w jej gabinecie to skuteczność i efekty terapii wzbogacona o ciekawą rozmowę. Zamiłowanie do wystroju, stylu i czystości składają się na cechy idealnej osoby odpowiedzialnej za standardy sanepidu i bhp w Naszym instytucie. Pracowita mama wesołego Teodora.