Załoga Secret Avenue

Anet Ania Gumennaya

Anet Ania Gumennaya

Kosmetolog, Menadżer Instytutu Urody Secret Avenue i Centrum szkoleniowego Secret Avenue Academy

Z wykształcenia pedagog muzyki, kulturologii, etyki i estetyki, ale zawodowo oddała się drugiej swojej pasji-kosmetyce. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki. Przez 10 lat prowadziła swój salon urody, dzięki czemu poznała problemy i potrzeby klientek. Od 3 lat związana z Secret Avenue. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, a jej konikiem są zabiegi wyszczuplające na ciało oraz zabiegi anti age na twarz. Ania jest bardzo ciepłą osobą z pozytywną energią. Przy każdej okazji, ujawnia swój wielki talent do śpiewu, gra też na kilku instrumentach.

Karolina Kieszkowska

Karolina Kieszkowska

Kosmetolog

Ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała już w trakcie trwania studiów licencjackich w jednym z trójmiejskich gabinetów. Nabyta praktyka pozwoliła na umiejętny i indywidualny dobór terapii. W trakcie studiów podnosiła swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach. Posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Praca jest również jej pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych.
Zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Na co dzień uwielbia spędzać czas z rodziną.

Magda Elbich

Magda Elbich

Kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie w branży beauty zaczęła zdobywać już podczas studiów. Nauczyło ją to świadomego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanego zawodu. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie, holistycznie i z dużą dozą empatii. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Wolny czas najchętniej spędza z przyjaciółmi, na zajęciach fitness, wycieczkach rowerowych oraz przyrządzając zdrowe posiłki.

Dagmara Tkacz

Dagmara Tkacz

Kosmetolog

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł Kosmetologa. Stolica Dolnego Śląska nie okazała się jej "miejscem na Ziemi" i w 2017 roku przeniosła się do Gdańska gdzie od razu zaczęła swoją przygodę z Secret Avenue. Dzięki pasji do naturalnej pielęgnacji, kosmetologią w praktyce zaczęła zajmować się już podczas studiów co zaowocowało dużym doświadczeniem w diagnostyce skóry i doborze odpowiednich zabiegów i kosmetyków. Rozwiązywanie problemów skórnych klientek i klientów to jej największa pasją. Jest empatyczna, pomocna i zawsze gotowa do działania. Swoje dzieci, synka Leosia i córeczkę Emmę kocha najbardziej na świecie, a w domu pomaga im rozrabiać Nitka, 8 letnia kotka.

Wiktoria Pachnik

Wiktoria Pachnik

Kosmetolog

Magister Kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.
Specjalistka z zakresu nowoczesnych terapii pielęgnacyjnych z uwzględnieniem technologii Hi-tech oraz medycznych peelingów chemicznych.
Wyznaje teorię indywidualnego podejścia do klienta co gwarantuje lepszą efektywność zabiegową.
Zawsze uśmiechnięta, otwarta przede wszystkim empatyczna, sprawiają że klientki czują się w jej rękach bezpiecznie.

Sylwia Wolff

Sylwia Wolff

Kosmetolog

Przez kilka lat była nauczycielką matematyki i informatyki w szkole podstawowej, jednak zawsze coś ciągnęło ją w stronę kosmetologii. Po ukończeniu studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej poszerzała swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.
Jej pasją są masaże twarzy Kobido oraz Oshin Bian, w czasie których Sylwia pomaga zrelaksować się, zapomnieć o stresie i zmęczeniu.
Uważa, że podstawą prawidłowej terapii kosmetologicznej jest holistyczne podejście do klienta oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa.
Czas wolny spędza gotując, fotografując oraz śledząc nowości kosmetyczne. Miłośniczka kotków.

Natalia Łozowska

Natalia Łozowska

Linergistka

Ukończyła studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Doświadczenie w branży zaczęła zdobywać już podczas studiów. Z zamiłowania jest linergistką. Wykonuje makijaże permanentne brwi oraz ust jak również zajmuje się mikropigmentacją medyczną (brodawek piersiowych wraz z otoczką, pigmentacją skóry głowy, microneedling). Do wszystkich klientów od początku podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z jej usług mógł poczuć się wyjątkowo.

Dominika Gorczyńska

Dominika Gorczyńska

Stylistka rzęs

Dominika ukończyła szkołę TEB Edukacja na kierunku Technika usług kosmetycznych oraz dwa szkolenia, przeprowadzone w firmie Secret Lashes: EXPERT oraz Instruktorskie.
W swojej pracy stawia na naturę, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Lubi podążać za trendami i bardzo często wykorzystuje kreatywne pomysły w swojej pracy.
W wolnym czasie lubi malować oraz wyszukiwać oryginalnych produktów do aranżacji wnętrz.

Oliwia Szczepanska

Oliwia Szczepanska

Stylistka rzęs

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia na kierunku kosmetologia. Od początku swojej przygody z rzęsami wyróżniona przez markę Secret Lashes na każdym etapie szkolenia, zdobywając tym uznanie szkoleniowców, którzy byli pod wrażeniem jej talentu. Obecnie również oddana swojej pracy instruktorka marki Secret Lashes. Stawia przede wszystkim na jakość swoich aplikacji, tempo pracy i dopasowanie do urody klientki. Największe umiłowanie ma do efektu Kim Camellia oraz wszelkich wariacji tzw. „mokrego efektu". Jej prace charakteryzują się eleganckim, biznesowym sznytem. Poza stylizacją rzęs, Oliwia interesuje się wizażem oraz pracą przy sesjach zdjęciowych.

Dominika Brzezińska

Dominika Brzezińska

Kosmetolog

Dominika Brzezińska magister kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Prawdziwa pasjonatka, uwielbia holistycznie podchodzić do klienta i jego potrzeb. Wizyta w jej gabinecie to skuteczność i efekty terapii wzbogacona o ciekawą rozmowę. Zamiłowanie do wystroju, stylu i czystości składają się na cechy idealnej osoby odpowiedzialnej za standardy sanepidu i bhp w Naszym instytucie. Pracowita mama wesołego Teodora.

Tatiana Dulińska - Bąk

Tatiana Dulińska - Bąk

Koordynator szkoleń Secret Academy

Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji.
Swoją drogę w Secret Avenue rozpoczęła w 2016 roku jako kosmetolog. Obecnie jest koordynatorem szkoleń w Akademii Secret Avenue. Praca jest dla niej przyjemnością a zadowolenie kursantek daje ogromną satysfakcję. Prywatnie miłośniczka jazdy na nartach, nurkowania i gotowania choć najchętniej czas wolny spędza w gronie rodziny.

Karolina Abramowicz- Pawlak

Karolina Abramowicz- Pawlak

Kierownik Recepcji

Z wykształcenia manager turystyki i hotelarstwa oraz PR-owiec.
Dzięki umiejętnościom nabytym podczas pracy w najlepszych trójmiejskich hotelach, współpraca z klientem nie ma dla niej tajemnic.
Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz telefoniczną i osobistą obsługą klienta. Wspiera cały zespół Secret Avenue w codziennej pracy.
Jej celem jest utrzymanie standardów jakości obsługi - zadowolenie i komfort klienta jest najlepszym wynagrodzeniem.
Wielbicielka dobrego stylu.
Prywatnie mama dwóch uroczych chłopców Adasia i Wiktora.